УрукЪ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Укрепление на кланъ УрукЪ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Най - честите оплаквания на туристите...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ghash
УрукЪ
Ghash


Брой мнения : 58
Сигли : 106

Най - честите оплаквания на туристите... Empty
ПисанеЗаглавие: Най - честите оплаквания на туристите...   Най - честите оплаквания на туристите... EmptyПон 23 Ное 2009 - 0:21

Представяме ви списък с няколко оплаквания на летуващи по целия свят, отправени към техните туристически агенции. Жалбите обаче съвсем не са обикновени, а биха събудили смях дори у най-претенциозните клиенти на курорти и хотели.

Турист в един от най-престижните африкански ваканционни селища се оплакал, докато бил на сафари. Там слон пиел вода по обичайния си начин – засмукване на голямо количество течност с хобот и изхвърлянето му във всички посоки. Туристът подал жалба срещу вида на „разбеснелия се звяр“, който провалил медения му месец като го накарал да се чувства неудобно и неадекватно.

Жена се обадила в полицията като обяснила, че е заключена в хотелската си стая от персонала. В действителност тя погрешно приела закачената от вътрешната страна на вратата табелка „Не безпокойте“ като предупреждение да остане в стаята.

„По плажа имаше твърде много пясък.“

„На жените трябва да бъде забранено разхождането на плажа без горнище. Ваканцията ми беше провалено, защото мъжът ми по цял ден зяпаше другите жени!“

„Купихме си слънчеви очила Ray-Ban за пет евро от уличен търговец само за да разберем, че те са фалшиви!“

„Никой не ни предупреди, че в морето има риба! Децата се уплашиха.“

„Полетът от Ямайка до Великобритания ни отне девет часа, а за американците пътят до дома е само три!“

„С годеника ми си резервирахме стая с две легла, но бяхме настанени в такава с едно двойно. Сега ги държа отговорни за това, че съм бременна. Нямаше да се случи, ако бяха изпълнили желанието ни.“

Мъж се оплакал от това, че едностайният апартамент, който бил наел, бил значително по-малък от тристайното временно жилище на негови приятели, отседнали в същия хотел.

„В брошурата на хотела пишеше, че в офертата не са включени фризьори стилисти. Ние сме стажанти фризьори, можем ли да отседнем в този хотел?“

В южноамерикански курорт летуващи се оплакали от много испанци, испанската храна и факта, че рецепционистът в хотела им говорел испански.

„Пясъкът на плажа не е какъвто пишеше в брошурата. На картинката там той беше жълт, а тук е бял!“

„Наложи се да чакаме на открито, а нямаше климатик.“

„Задължение на тур-оператора е да ни предупреди преди полета, ако в самолета ще има шумни или невъздържани пасажери!“

„Ухапа ме комар. Никой не ни каза, че това може да се случи.“

„На екскурзията ми в Гоа, в Индия, с отвращение разбрах, че почти всеки ресторант сервира къри. Аз въобще не обичам пикантна храна.“

„Купихме си билети за воден парк, но никой не ни каза, че трябва да си носим собствени бански костюми и пешкири!“



Изненадан Брадва (защо няма онова с магарето и бухалката.... Тъжен )
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Най - честите оплаквания на туристите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най - честите оплаквания на туристите...   Най - честите оплаквания на туристите... EmptyПон 23 Ное 2009 - 8:07

Сууупер яките са!...

Магарето го няма, щото поради повсеместен бъг на forummotions форумите някакви неща са зачезнали. При нас това са аватарите и емотиконите. Оправям ги малко по малко, когато намеря време, но магарето просто не мога да го открия никъде из интернет, за да го възстановя...
Върнете се в началото Go down
 
Най - честите оплаквания на туристите...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
УрукЪ :: Жилищна част :: Бърлога-
Идете на: