УрукЪ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Укрепление на кланъ УрукЪ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кланова песен, забавни историйки , да ларпим с кеф

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Mrak
УрукЪ
Mrak


Брой мнения : 61
Сигли : 116

Кланова песен, забавни историйки  , да ларпим с кеф Empty
ПисанеЗаглавие: Кланова песен, забавни историйки , да ларпим с кеф   Кланова песен, забавни историйки  , да ларпим с кеф EmptyСря 24 Авг 2011 - 19:35

ИЗРОДИ ,дайте да мислим забавни песни4ки , които могат да се пеят на ларп , докато те4е имам предвид ... сире4 трябват ни текстове на оркска тематика , крайно време е ве4е да измъдрим нещо Бич Номера е да имаме няколко куплета и китараУсмихнат , мойе на място да се мисли) Идиот


Върнете се в началото Go down
Вампиреса
УрукЪ
Вампиреса


Брой мнения : 44
Сигли : 105

Кланова песен, забавни историйки  , да ларпим с кеф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланова песен, забавни историйки , да ларпим с кеф   Кланова песен, забавни историйки  , да ларпим с кеф EmptyСря 24 Авг 2011 - 20:12

Дали някой може да измисли българси текст към песничката за десетте орки? Вампирясал
Върнете се в началото Go down
Shagrath
УрукЪ
Shagrath


Брой мнения : 87
Сигли : 124

Кланова песен, забавни историйки  , да ларпим с кеф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланова песен, забавни историйки , да ларпим с кеф   Кланова песен, забавни историйки  , да ларпим с кеф EmptyЧет 25 Авг 2011 - 16:30

Ми аз тия дни се питвам да пиша разни работи... За щастие засега нищо не се получава...Ще продължавам да пробвам... току виж се получило нещо и ще мога да оскверня слуха ви... Хъ хъ хъ... Куку Зъъъъл!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кланова песен, забавни историйки  , да ларпим с кеф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланова песен, забавни историйки , да ларпим с кеф   Кланова песен, забавни историйки  , да ларпим с кеф Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кланова песен, забавни историйки , да ларпим с кеф
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
УрукЪ :: Казармена част :: Подземие-
Идете на: