УрукЪ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Укрепление на кланъ УрукЪ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Убиецът облечен в сенки...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Nero
Армаук'Нар
Nero


Брой мнения : 3
Сигли : 30

Убиецът облечен в сенки... Empty
ПисанеЗаглавие: Убиецът облечен в сенки...   Убиецът облечен в сенки... EmptyПон 12 Апр 2010 - 19:12

Идвам от сенките покрай морския бряг – там бе моят дом. Единствен приятел ми бе Луната, другите ме изоставиха. Първо изгубих семейството, после и името си... И се превърнах в никой – Немо. Тръгнах без да се сбогувам дори...

... И дълго се скитах, все по-далеч от брега и от войната. Търсех единствено полза от битките, които водех, нямах вече чест която да браня. Скитах и се скитах – само и само за да се натъкна отново на война.

Кланът Дуло, съюзници на тези, които ме изоставиха бяха вплетени в битка срещу Урук... Но това не им попречи да ознаят за навлизането ми в тези земи и скоро след това – бяха по мойте пети. Урук стигнаха до мен първи и искаха кръв. Но не моята...

Преди да се усетя марширувах отново под нечие знаме – това на Урук. Това евентуално ме доведе до конфронтация с миналото ми. Наричат го Катоширо, но някога той бе мой брат. Някога... Преди да последва Дуло. И да им помогне да ме заловят.

Изправиха ме пред водача им и ме пуснаха. Той искаше да говори с мен, но аз не убелих и дума. Вместо това слушах... Гласът... Искаше от мен да го убия... Бях скрил нож в ръкава си, който Дуло не бяха намерили. Това беше моят шанс.

Опитът ми беше неуспешен, но късметът бе на моята страна и се измъкнах въпреки всичките рани по тялото ми. Вървях с невероятна болка и усилие до Мордор, където намерих шанс за отмъщение...

Изоставен, преследван от някогашните ми съюзници, аз крия лицето си в очакване на нова възможност да го убия... И не само него... Защото раните ми зарастнаха... Но остана в мен... Гласът...


Общо взето, аз съм Неро, от Бургас съм и се радвам, че можах да се запозная с вас и да се бия рамо до рамо с вас... Всъщност, искам да изкажа специални благодарности на Гадината... Той ме отказа от идеята да спра да ЛАРПя. Получавал съм не една похвала за добър роулплей и бойни умения, за това като се замисля бях решил да направя нещо тъпо... Може би, дълбоко в душата си съм Орк Плезене Шегата настрана, ЛАРПа си остава в моя живот и аз си оставам в ЛАРПа!
За неразбралите - аз съм ви наемник... Още не съм се решил дали да се присъединя към вас, но го обмислям сериозно... И още нещо - ако видите да ме претрепват много пъти, не се учудвайте, изгубил съм тренинг, но ще наваксвам Плезене

Надявам се скоро да ходим в гората, па която и да е била тя, та да се забавляваме!!!
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Убиецът облечен в сенки... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убиецът облечен в сенки...   Убиецът облечен в сенки... EmptyНед 18 Апр 2010 - 13:11

Ще се радвам да си с нас на 1 май, стрелецо!
Върнете се в началото Go down
Nero
Армаук'Нар
Nero


Брой мнения : 3
Сигли : 30

Убиецът облечен в сенки... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убиецът облечен в сенки...   Убиецът облечен в сенки... EmptyНед 18 Апр 2010 - 14:48

Мисля обаче, че няма да мога... Финансова невъзможност, а и имам няколко неща за които трябва да се погрижа. Ще се постарая, разбира се, но не мога да обещая от сега. Ще те държа в течение...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Убиецът облечен в сенки... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убиецът облечен в сенки...   Убиецът облечен в сенки... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Убиецът облечен в сенки...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
УрукЪ :: Жилищна част :: Бърлога-
Идете на: