УрукЪ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Укрепление на кланъ УрукЪ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Сбогом и благодаря за рибата :)

Go down 
АвторСъобщение
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Сбогом и благодаря за рибата :) Empty
ПисанеЗаглавие: Сбогом и благодаря за рибата :)   Сбогом и благодаря за рибата :) EmptyНед 2 Май 2010 - 16:11



Първо,
Поздрави на всички ви за последния ларп. Особено готини бяха Ари - абсолютно страхотният гоблин, и Мрака, който беше на поста си дори късно вечерта за ритуала. Браво на онези, на които им се занимаваше и плашиха народа, и се биха с кого ли не. Още един път - Ари кефиии!... Идиот

Второ,
Искам да ви благодаря, че бяхме заедно. Аз бях дотук. Напускам клан Урук и ако някой път играем заедно, ще бъда "наемник".

Не питайте защо - имам си съображения и няма да бъде нито приятно, нито полезно да ги споделям. Във всеки случай е отдавнашно и добре обмислено намерение.
По-нататък навярно ще основа елфически клан, който да бъде построен на малко по-друг принцип. Но ще поживеем - ще видим, има време Усмихнат

Админските права и задължения ще прехвърля на Вампи, но първо ще я пообуча. Тя се съгласи и със сигурност е достатъчно умна мацка, за да се справи.

Успехи на всички ви и хубави изкарвания. И да сте страховити твари занапред!

Върнете се в началото Go down
 
Сбогом и благодаря за рибата :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
УрукЪ :: Казармена част :: Подземие-
Идете на: