УрукЪ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Укрепление на кланъ УрукЪ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Снимки от Пролетния национален ЛАРП

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Вампиреса
УрукЪ
Вампиреса


Брой мнения : 44
Сигли : 105

Снимки от Пролетния национален ЛАРП Empty
ПисанеЗаглавие: Снимки от Пролетния национален ЛАРП   Снимки от Пролетния национален ЛАРП EmptyВто 4 Май 2010 - 18:31

Enjoy! Бира

http://www.easy-share.com/1910126622/National LARP 2010 - Spring.rar

Edit: Има някакъв проблем с линка, моля копирайте го целия {;
Върнете се в началото Go down
Nero
Армаук'Нар
Nero


Брой мнения : 3
Сигли : 30

Снимки от Пролетния национален ЛАРП Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки от Пролетния национален ЛАРП   Снимки от Пролетния национален ЛАРП EmptyСря 5 Май 2010 - 5:53

Абе, Ени, сигурен съм, че си свършила идеална работа, обаче аз като искам да го дръпна трябва да чакам 5 мин. Появява се бутон "Download", натискам и познай - трябва да чакам още 5 мин... Имам усещането, че т'ва ще продължава вечно... За вбъдеще не ъплоудвай в този сайт :D
Върнете се в началото Go down
Вампиреса
УрукЪ
Вампиреса


Брой мнения : 44
Сигли : 105

Снимки от Пролетния национален ЛАРП Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки от Пролетния национален ЛАРП   Снимки от Пролетния национален ЛАРП EmptyСря 5 Май 2010 - 11:42

Nero написа:
Абе, Ени, сигурен съм, че си свършила идеална работа, обаче аз като искам да го дръпна трябва да чакам 5 мин. Появява се бутон "Download", натискам и познай - трябва да чакам още 5 мин... Имам усещането, че т'ва ще продължава вечно... За вбъдеще не ъплоудвай в този сайт :D

Ами първо пробвах няколко пъти да ги ъплоудна в рапидшеър, обаче всеки път ми даваше ерър. Потърсих в Гугъл къде да ги кача и това ми излезе =/ Който знае хубав сайт - да казва, ще ги кача веднага [:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Снимки от Пролетния национален ЛАРП Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки от Пролетния национален ЛАРП   Снимки от Пролетния национален ЛАРП Empty

Върнете се в началото Go down
 
Снимки от Пролетния национален ЛАРП
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
УрукЪ :: Жилищна част :: Бърлога-
Идете на: