УрукЪ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Укрепление на кланъ УрукЪ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Предложение

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Вампиреса
УрукЪ
Вампиреса


Брой мнения : 44
Сигли : 105

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Предложение   Предложение EmptyНед 16 Май 2010 - 18:09

Абе, уруци, айде да се стегнем да подемем една "рекламна кампания" на клана. Като гледам как намаляваме си има нужда, и то по-специално да си намерим оркчета. Тъй де, какви Орки сме без орки xD
Не казвам да вземем куцо, кьораво и сакато де Плезене
Аз мога да помогна с направата на банери, ще е готино и рекламно клипче да си направим и да поспамим малко насам-натам.
След няколко дни ми минават изпитите и ще имам бол време (супер щастливо Вампи), та ще се захвана сериозно. Говорих със Зератуля, той ще ми помогне, та ще завършим и сайта Усмихнат
Казвайте какво мислите и давайте идеи Наздраве!
Върнете се в началото Go down
Vortex
УрукЪ
Vortex


Брой мнения : 26
Сигли : 5

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение EmptyНед 16 Май 2010 - 18:21

Аз съм навит да стане нещо такова, но мисля, че първо трябва да правим по-често сега лятоска тренировки и да се тренираме.Освен това и всички трябва да си се бронираме (не знам освен мен кой друг няма броня, но за сега визирам себе си ) та чак след това можем да търсим нови орки Смях
Върнете се в началото Go down
Mrak
УрукЪ
Mrak


Брой мнения : 61
Сигли : 116

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение EmptyСря 19 Май 2010 - 22:32

Бронята не е толкоэ важна , а и системата с клановата такса не върви , така че кинти эа ламарина няма.... Ако се появи някои наистина сериоэен ,няма никакъв проблем да му се покаже откъде да се купят материалите эа бронята. А эа направата й не се иска много време , а и ще помагаме , само желание да има....
Върнете се в началото Go down
Vortex
УрукЪ
Vortex


Брой мнения : 26
Сигли : 5

Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение EmptyПет 21 Май 2010 - 23:02

Ама то по принцип желанието си го има, макар че нещо за оркшоп от много време не се е чуло Смях

(Това дойде като оффтопик малко ) Смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение   Предложение Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
УрукЪ :: Казармена част :: Подземие-
Идете на: