УрукЪ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Укрепление на кланъ УрукЪ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... Empty
ПисанеЗаглавие: Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!...   Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... EmptyВто 14 Юли 2009 - 8:27

Посрещане на Хелън в доспехи... Пазаруване по брони... Пиянско ломотене... Простотии... Пиянско сбиване накрая... УААХАХАА!...
Върнете се в началото Go down
Malkoto_Zlo
Армаук'Нар
Malkoto_Zlo


Брой мнения : 23
Сигли : 0

Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!...   Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... EmptyВто 14 Юли 2009 - 13:38

Какво по дявола? о.О Сбиване ли?Деамн!Кой с кой и защо?Сори за моето напиване.. :-\ Иначе купона беше супер ^^ Евалата на Гаш и Венци! :ow:

П.П. - Повече уиски "Дива коза" няма да пия!!!
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!...   Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... EmptyВто 14 Юли 2009 - 16:42

Един друг пиян сбърка Хелън с мъж и тръгна да й дудне нещо, а аз му казах да се разкара. Оня ме нареди някакви работи, пък аз го намлях на релсите и почти му изтръгнах гръкляна, докато не изхъхри, че се предава :kon4е: Сега аз съм ожулен на няколко места, щото се стоварих с него на земята, а пък смотанякът направи си кървеше. Бтв залепих го с лейкопласт даже, нали съм го бил, мога да съм великодушен колко си ща. Беше супер яко - първото ми пиянско сбиване Подпийнал Подпийнал Подпийнал
Върнете се в началото Go down
Malkoto_Zlo
Армаук'Нар
Malkoto_Zlo


Брой мнения : 23
Сигли : 0

Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!...   Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... EmptyВто 14 Юли 2009 - 19:33

gadina_prokleta написа:
Един друг пиян сбърка Хелън с мъж и тръгна да й дудне нещо, а аз му казах да се разкара. Оня ме нареди някакви работи, пък аз го намлях на релсите и почти му изтръгнах гръкляна, докато не изхъхри, че се предава :kon4е: Сега аз съм ожулен на няколко места, щото се стоварих с него на земята, а пък смотанякът направи си кървеше. Бтв залепих го с лейкопласт даже, нали съм го бил, мога да съм великодушен колко си ща. Беше супер яко - първото ми пиянско сбиване Подпийнал Подпийнал Подпийнал


Ахахха идиот.. ^^
Върнете се в началото Go down
nitnelav
Армаук'Нар



Брой мнения : 28
Сигли : 5

Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!...   Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... EmptyСря 15 Юли 2009 - 22:25

мда е, купона беше...интересен Усмихнат ще се видим в неделя...като никога имам да кажа някои работи Усмихнат
Върнете се в началото Go down
Ghash
УрукЪ
Ghash


Брой мнения : 58
Сигли : 106

Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!...   Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... EmptyПет 17 Юли 2009 - 18:05

Радвам се, че ви изкефи! :metal: Това беше първият ми истински празнуван рожден ден, благодаря ви, че го направихте невероятен!!! И бтв, (след 4 нощи и дни почти постоянно цъкане на Heroes 3), трябва да откажа Heroes-a! Смях :star: Смях
Върнете се в началото Go down
Og
Бутхар-Снàга



Брой мнения : 12
Сигли : 0

Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!...   Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... EmptyСря 29 Юли 2009 - 22:35

me so Jealous

jalko 4e v pld nikoi ne si gi praznuwa taka
:evil:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!...   Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ааа, шефка, т'ва беше ебати купона!...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
УрукЪ :: Жилищна част :: Бърлога-
Идете на: