УрукЪ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Укрепление на кланъ УрукЪ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кланови срещи и тренировки

Go down 
+7
Gwenfiligon
Вампиреса
Babuger
Shagrath
Малчо
Malkoto_Zlo
gadina_prokleta
11 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyСря 20 Май 2009 - 20:14

Този четвъртък, утре, 21 май - кланова от седем часа в Адамса!

Довлечете си задниците. Приемаме нови членове! Трябва да им сторим ужасни, болезнени и извратени неща :twisted:

Имаме и да си кажем туй-онуй ;)


Последната промяна е направена от gadina_prokleta на Сря 7 Апр 2010 - 22:08; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyЧет 28 Май 2009 - 12:13

Гаш каза, че тоя четвъртък няма да правим кланова.
Много по-важното е да се съберем в неделя на оркшоп и да увеличим още бройката на готовите оркски брони.
Урук - не само готини, Урук - зли и страховити бойци!
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyПет 14 Авг 2009 - 14:20

Идната седмица през уикенда трябва да си направим тренировка (ще може да има и свободни играчи, за да има кого да ядем). Ще си поприказваме за бойния строй и ще се опитаме да се бием в строй.
Върнете се в началото Go down
Malkoto_Zlo
Армаук'Нар
Malkoto_Zlo


Брой мнения : 23
Сигли : 0

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyПон 17 Авг 2009 - 15:45

Ако съм в София, ще доведа един приятел ^^
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyПон 17 Авг 2009 - 18:36

Тренировка събота, 10.30 часа на Арените. Всички в инвентар! Трябва да свикваме с тежестта на доспехите и с другите им ограничения. Още по-важно ще е да се научим да работим в екип като добре смазана машина за прегазване на всякакви там занбаури. Има идеи, има и начини за това. Нарочно отиваме по-рано, за да можем да си поговорим за бойния строй.

Разберете се с Шефка Гаш кога да си вземете броните преди това.
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyВто 25 Авг 2009 - 20:03

Тоя четвъртък, 27 август - среща и простеене в Адамса!
От 7 часа - както и друг път.
Тоя път обаче може би ще имаме нов гъз! Ъъъ... тъй де, член. И то такъв, дето всички го знаете... и се окайвате за това Наздраве!
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyСря 26 Авг 2009 - 8:17

Няма да имаме нов член, щото същият не е член, а путка Смях
Върнете се в началото Go down
Малчо
Снàга



Брой мнения : 4
Сигли : 0

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyСря 26 Авг 2009 - 8:54

gadina_prokleta написа:
Няма да имаме нов член, щото същият не е член, а путка Смях

Путката казва "мляс" в израз на извинение ....
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyСря 26 Авг 2009 - 9:53

Нищо, и ти ела, за да има какво да ебем - че Вал далече, а Малкото зло е в душевен мензис...
Върнете се в началото Go down
Малчо
Снàга



Брой мнения : 4
Сигли : 0

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyСря 26 Авг 2009 - 23:59

gadina_prokleta написа:
Нищо, и ти ела
Да ми беше звъннал ли Усмихнат Усмихнат
Върнете се в началото Go down
Shagrath
УрукЪ
Shagrath


Брой мнения : 87
Сигли : 124

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyНед 6 Сеп 2009 - 9:33

Цитат :
Период
Октомври 2009
Вид
LAP - динамичен боен кланов ЛАП
Организатори:
Бързев и КО
Място на провеждане
Камбаните, или друг терен около София
продължителност
Концентрирана игра 5-6 часа!

Това е за боен ЛАП, така че ще се съобразя с времето най-вече, макар че при такава концентрация на игра силно се съмнявам да имаме проблеми с по-студено време. А ЛАП-а е Кланов, елате с клана си!

Ам, ще ги мачкаме ли?
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyНед 6 Сеп 2009 - 9:51

Ъхъ, ъхъ! Смях
Върнете се в началото Go down
Shagrath
УрукЪ
Shagrath


Брой мнения : 87
Сигли : 124

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyНед 6 Сеп 2009 - 16:03

А, ще се виждаме ли? Да се напи... обсъдим де? И да видим кво требе да се крафти.
Например този четвъртък.
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyНед 6 Сеп 2009 - 17:05

Оуки!

А пък аз едва днес осмислих, че идния уикенд е зомбярският ларп на ГраХаз. Маааму стара, трябва да намеря фон дьо тен и да изпробвам оная гъзария с лепилото и памука...
Върнете се в началото Go down
Babuger
УрукЪ
Babuger


Брой мнения : 90
Сигли : 115

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyПон 7 Сеп 2009 - 21:34

Ларпът ще смуче...През деня ще е и ще е в гора!
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyПон 7 Сеп 2009 - 22:11

Знам, много съм разочарован от цялата им "организация".

Може би ще ида все пак, за да развратнича и да накупя спрейове. Може и на ларпа да отида, ако намеря гримове.
Върнете се в началото Go down
Вампиреса
УрукЪ
Вампиреса


Брой мнения : 44
Сигли : 105

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyВто 8 Сеп 2009 - 19:03

Ларпът може и да смуче, ама смученето в крайна сметка не е толкова лошо нещо Смях
Така де, можем да си направим фъна въпреки организацията ^^ Стига да има желание де (:
Та я се стегнете и вместо да мрънкате за организацията си взимайте билети за Пловдив, обещавам да черпя бира Наздраве!
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyВто 8 Сеп 2009 - 20:00

Ида, ида, само да измисля какво да правя с грима...
Върнете се в началото Go down
Shagrath
УрукЪ
Shagrath


Брой мнения : 87
Сигли : 124

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyСря 9 Сеп 2009 - 6:23

И така, в четвъртък правим кланова среща. Ще видим кой, колко и как на зомби ларпа, а и за Бързевия ЛАП требе да се говори. Мястото - Лавеле (писна ми от Адамс). Часът е както винаги 19:00. Закъснелите ще ги приемем отново в Урук с пълния ритуал.
- Как!?
- Анално!!!
Брадва :twisted: Наздраве!
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyСря 9 Сеп 2009 - 13:02

Тоя път аз няма да дойда в четвъртък. Ще се видим в събота - с който идва в Пловдив, или идната седмица.
Бездруго нямам нищо за казване - каквото и да решите за на Бързев лапането, аз съм на линия като редови боец.
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyВто 15 Сеп 2009 - 14:14

Уф, паплач, моля ви се, ако някой засече Бугата било в скайп, било на живо, накарайте го да погледне във форума темата за Сталкерския ларп и да намери начин да се свърже с мен, неговата кожа!...

Тая седмица се посвещавам на подготовката на ларпа и нямам време за пиене, иначе обаче имам една свежа идейка за клана, която да започнем да прилагаме примерно от догодина. Ако се навиете де ;) Има време да говорим.
Върнете се в началото Go down
Shagrath
УрукЪ
Shagrath


Брой мнения : 87
Сигли : 124

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyСря 16 Сеп 2009 - 18:54

Аве и аз на Буга му загубих дирите напоследък. А бтв, не е зле и да се посъберем кланово.
Върнете се в началото Go down
Вампиреса
УрукЪ
Вампиреса


Брой мнения : 44
Сигли : 105

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyСря 16 Сеп 2009 - 20:28

Гад, аз вчера вечер го засякох в скайп и му предадох, той каза, че вече се е свързал с теб (;
Колкото до кланово събиране - сега през 4-те почивни дни ще намина към МордорЪ, само още не е сигурно кой ден точно ще е {:
Върнете се в началото Go down
Shagrath
УрукЪ
Shagrath


Брой мнения : 87
Сигли : 124

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyЧет 17 Сеп 2009 - 17:54

Йееее! Усмихнат

(rock)

Кажи кога, Вампи - да правим клановата. Наздраве!
Върнете се в началото Go down
Вампиреса
УрукЪ
Вампиреса


Брой мнения : 44
Сигли : 105

Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки EmptyПет 18 Сеп 2009 - 20:17

Аз хубаво се бях засилила към МордорЪ, ама се оказа, че почивните дни ще си топя задн... ъъъ, фак аз нямам такъв Тъжен Та така, ще съм доста по-наизток - при голямото мокро Смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кланови срещи и тренировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кланови срещи и тренировки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
УрукЪ :: Казармена част :: Подземие-
Идете на: