УрукЪ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Укрепление на кланъ УрукЪ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кланови срещи и тренировки

Go down 
+7
Gwenfiligon
Вампиреса
Babuger
Shagrath
Малчо
Malkoto_Zlo
gadina_prokleta
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Gwenfiligon
Армаук'Нар
Gwenfiligon


Брой мнения : 6
Сигли : 40

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyСря 30 Сеп 2009 - 12:44

Абе грозници тая седмица ще имате ли кланова? Щото си търся с кого да полея първия учебен ден Кланови срещи и тренировки - Page 2 709642
Върнете се в началото Go down
Shagrath
УрукЪ
Shagrath


Брой мнения : 87
Сигли : 124

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyСря 30 Сеп 2009 - 19:23

Ама ти верно се пропи... Наздраве! Шокиран
Върнете се в началото Go down
Babuger
УрукЪ
Babuger


Брой мнения : 90
Сигли : 115

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyЧет 1 Окт 2009 - 13:29

Орки -ЗАМБАУР
Върнете се в началото Go down
Shagrath
УрукЪ
Shagrath


Брой мнения : 87
Сигли : 124

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyЧет 1 Окт 2009 - 21:42

Напоследък - да. А ти си изрут
Плезене
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyВто 6 Окт 2009 - 12:26

Твари, айде тая неделя да си направим бойна тренировка след роулплейската на Зайо!
Хем ще се полигавим на нейната (ще трае час-два макс), после нахлузваме броните и им ебаваме мамата. Бахти, да имаме три щита като на Орка и три копия като на Мрака, пък нека ни дойдат повече!
Що ще речете? Орки, Гаш?
Върнете се в началото Go down
Shagrath
УрукЪ
Shagrath


Брой мнения : 87
Сигли : 124

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyСря 7 Окт 2009 - 15:14

Няма иконка за вдигнат палец. Това е отговорът. Брадва Усмихнат
Върнете се в началото Go down
Вампиреса
УрукЪ
Вампиреса


Брой мнения : 44
Сигли : 105

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyПет 9 Окт 2009 - 12:41

Ако не ме удари метеорит, и аз идвам ^^
Пазете си вратовете :twisted:
Върнете се в началото Go down
Shagrath
УрукЪ
Shagrath


Брой мнения : 87
Сигли : 124

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyСъб 10 Окт 2009 - 6:55

Да се пазим, да се пазим... колко да се пазим? Усмихнат Брадва
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyВто 24 Ное 2009 - 15:52

Твари, стягайте се за събота - ще участваме като клан, със знамето и всичко, и ще ни снимат от националната телевизия!
Ако някой няма оръжие, да казва овреме да му нося от моите.
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyСря 9 Дек 2009 - 20:14

Утре вечер, четвъртък, от 19.00 - кланова в Адамса.
Темата: пиене, простеене, големият кланов ларп през януари.

Обаче да знаете, че на първо време с Орка и Туули ще се отделим с Робър, Деций, Тиана и ГраХаз, за да обсъдим сценария на предаването по БНТ, което ще се снима в събота. Така че, зверове, моля да не ни закачате за половин-един час, докато се наприказваме. Ако някой има идеи, мълчеливо да слуша и да ги сподели след като споменатите по-горе си кажат мнението, че иначе само ще се разлигавим и нищо няма да свършим.

Още нещо: Източен вятър ни канят в неделя на Арените на последна съвместна тренировка преди клановия ларп. Аз няма да мога да дойда. Защото не ми се е оправил кракът ли? Майната му на крака! Няма да дойда, защото съм на работа. :-\\
Върнете се в началото Go down
Varg
Армаук'Нар
Varg


Брой мнения : 29
Сигли : 40

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyЧет 10 Дек 2009 - 13:06

Аз също ще се докарам, за да видя как ще процедираме за ларпа. Ако още някой не е разбрал ще играя като наемник към Урук за този ларп.
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyСъб 26 Дек 2009 - 12:02

На Нова Година - у Орка! Наздраве!

Ще пием и ще се бием... с котката му Хела.
Поканени са всички орки и други твари от клана, гаджетата им и др. - щото си трябва да има занбаури, с които да се забавляваме
Брадва

Само имайте предвид, че трябва да сте трю:
Кланови срещи и тренировки - Page 2 Megatrue


Последната промяна е направена от gadina_prokleta на Сря 30 Дек 2009 - 7:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Varg
Армаук'Нар
Varg


Брой мнения : 29
Сигли : 40

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyСъб 26 Дек 2009 - 12:43

И аз ще ви правя компания с моята Горгона, която даже мисли да ви прави баница с късмети. По пътя ще вземем алкохол и мезе ( най-вероятно Бързев, нарязан Брадва, мн мезе ще има )

Да попитам - дайте нянакъв ориентировъчен час, че аз имам повече от половина час път, искате ли да взема Тодора, да спретнем с Орка свирня!.
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyЧет 7 Яну 2010 - 16:18

Довечера кланова в Адамса от 19.00 часа - за който не е разбрал.
Важна кланова среща - 5 сигли за посетилите я Плезене
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyПет 8 Яну 2010 - 13:17

Хей, много ви се моля, нека който е бил на последната кланова, да каже кои са присъствали.

Също така ми трябва да знам колко души са ходили тая седмица в работилницата.
Върнете се в началото Go down
Olog-Нai
Армаук'Нар
Olog-Нai


Брой мнения : 13
Сигли : 40

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyПет 8 Яну 2010 - 14:16

Пребит
Трола беше вчера на клановата, Но не съм бил в работилницата тази седмица.
Върнете се в началото Go down
Varg
Армаук'Нар
Varg


Брой мнения : 29
Сигли : 40

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyПет 8 Яну 2010 - 16:17

Аз бях на клановата. В работилницата не съм ходил. На срещата бяхме Орк, Мрак, Олог, Зайо, Бейв и аз. Усмихнат
Върнете се в началото Go down
Ghash
УрукЪ
Ghash


Брой мнения : 58
Сигли : 106

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyПон 11 Яну 2010 - 16:30

За който не е видял в чата:

Събирам ви на кланова този четвъртък в Адамса в 19ч. Имаме да си говорим за зимния ЛАРП.
Върнете се в началото Go down
Varg
Армаук'Нар
Varg


Брой мнения : 29
Сигли : 40

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyПон 11 Яну 2010 - 17:33

Кака, какво по-точно имаме да говорим!
Върнете се в началото Go down
Babuger
УрукЪ
Babuger


Брой мнения : 90
Сигли : 115

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyПон 11 Яну 2010 - 23:36

Баа ня ко да си "говорим" то раа'таа ясна...бе якоо - чукари катурихме арен въздух вдишвахме.... Идиот
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyВто 12 Яну 2010 - 0:24

Тема за размисъл за четвъртък:

Смятате ли, че нещо не е наред в клана? Дразни ли ви нещо? Искате ли нещо да се промени?
Има ли някой в клана, който ви дразни?
Смятате ли, че Орка, Гаш или аз - тези, които имат някаква по-авторитарна позиция, в нещо бъркаме и трябва да се поправим?

Поводът да задавам теи въпроси е съвсем определен. Ще го научите в четвъртък. Междувременно помислете по тия въпроси просто ей така, теоретично: Мамка му!
Върнете се в началото Go down
Babuger
УрукЪ
Babuger


Брой мнения : 90
Сигли : 115

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyВто 12 Яну 2010 - 1:02

О боже... така поставена темата е смешна - за добро или лошо ние първо сме приятели след това съкланници и ако имаше нещо такова щяхме да си го кажем. Моля перафразирай "въпросите" за мислене гад!
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyВто 12 Яну 2010 - 1:35

Абеее... Аз съм длъжен да питам Тъжен
Страх ме е да не бъркам нещо, някой да е яко разочарован от някаква глупост и да не успеем да узнаем навреме, за да оправим нещата...
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyПет 15 Яну 2010 - 1:33

РЕШЕНИЯ, ВЗЕТИ НА СРЕЩАТА

1. СТРАТЕГИЯ
Занапред на кланови ларпове кланът няма да играе за победа. Играем за удоволствие и за оркски роулплей. Бием се много, при най-малкия повод и с когото си поискаме, без да се занимаваме с дипломация, политика и прочее глупости.

2. ТАКТИКА
[секретно]

3. ОРГАНИЗАЦИОННИ
Оперативните решения в клана се вземат от Шаграт, Гадина и Гаш. По отношение на всички важни въпроси обаче се взема мнението на клана (МДР - Мордорска демократична република).
За всеобщо съжаление Олог отказва да се присъедини към клана, но понякога ще се сражава на наша страна като наемник.
Създава се нов вид статус в укреплението - Армаук'Нар. Това са бившите членове и наемниците на клана. За да влезе в клан УрукЪ, даден играч ще трябва първо да се докаже като наемник (по-нататък може да обвържем приемането на нови членове с натрупването на определен брой кланови сигли).
В командния раздел от оркското укрепление (Кулата) могат да четат само членове на клана. Не могат обаче да пишат там.
Търсят се наемници, които евентуално да се докажат като членове на клана. След месец ще пуснем обява в larp-bg за свежо месо.

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Theeyesmall
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 EmptyПон 8 Фев 2010 - 23:10

Тъй като гледам, че в скайп не мож' се съберем, тука обобщавам нещата за ларпа на 13 февруари в Пловдив.

Очертава се да се пътува в петък вечер с бързия влак от 18.30, който пристига в 20.50 и струва 8.10 лв. редовен билет; редовен билет отиване и връщане струва 14.60 лв.
В Пловдив ще ни посрещнат и ще пием на кръчма, а който желае, може да дойде с мене и със Зератула на караоке купон на неговата работа, което ще трае от 11.00 до 03.00 часа и ще струва 2 лв. за вход. На другия ден се измъкваме предиобед и отиваме да набием пловдивчани. Вечерта който иска, се прибира (аз), а на който му се стои още, остава. Ще се спи основно у Астро и Шадоу, както се разпределим на място.
Засега се очаква да бъдем:
- Орк
- Гад
- Буга
- Мрак
- Гаш
- Тиер.
Гаш и Тиер навярно ще са с колата, та да кажат приемат ли багаж и могат ли да вземат знамето и Орка, че е безпаричен за влак.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кланови срещи и тренировки   Кланови срещи и тренировки - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кланови срещи и тренировки
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
УрукЪ :: Казармена част :: Подземие-
Идете на: