УрукЪ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Укрепление на кланъ УрукЪ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Olog-Нai
Армаук'Нар
Olog-Нai


Брой мнения : 13
Сигли : 40

Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол. Empty
ПисанеЗаглавие: Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол.   Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол. EmptyНед 20 Дек 2009 - 23:08

Тъй като, след първият турнир, смятам роплейската да говоря с Шаграт с молба да бъда приет в клан "УрукЪ" , официално. Неговото решение, ако е позитивно. Ще ви помоля да не ме наричате Деций, а да се обръщате към мен с "Олог" или "Олог-Хай" (както принципно смятам да се наричам при вас и за нататък) . Аз благодарен много ще съм ви.

Гад, допълнение, измислих как ще се прикачат нарамениците.
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол.   Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол. EmptyНед 20 Дек 2009 - 23:17

Злааатничък Олог! :*
Върнете се в началото Go down
Babuger
УрукЪ
Babuger


Брой мнения : 90
Сигли : 115

Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол.   Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол. EmptyВто 22 Дек 2009 - 11:43

Голям Олог превествамете с добре дотътрил се Брадва
Върнете се в началото Go down
Olog-Нai
Армаук'Нар
Olog-Нai


Брой мнения : 13
Сигли : 40

Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол.   Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол. EmptyНед 10 Яну 2010 - 19:48

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs121.snc3/16863_1319613398751_1483282532_858603_4675514_n.jpg


Ето една снимка, за да я добавите в тези които са представителни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол.   Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Трол, се нарича Олог. Олог, се нарича Трол.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
УрукЪ :: Жилищна част :: Бърлога-
Идете на: