УрукЪ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Укрепление на кланъ УрукЪ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Събота (31-ви) тренировка?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
nitnelav
Армаук'Нар



Брой мнения : 28
Сигли : 5

Събота (31-ви) тренировка? Empty
ПисанеЗаглавие: Събота (31-ви) тренировка?   Събота (31-ви) тренировка? EmptyВто 27 Май 2008 - 12:26

Има ли съгласни за тренировчица тази събота(31-ви май), и ако да-то къде и кога точно :scratch:
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Събота (31-ви) тренировка? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Събота (31-ви) тренировка?   Събота (31-ви) тренировка? EmptyВто 27 Май 2008 - 15:32

Аз съм много ЗА.
Южен парк, Арените?
Върнете се в началото Go down
lady Marian
Армаук'Нар
lady Marian


Брой мнения : 12
Сигли : 43

Събота (31-ви) тренировка? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Събота (31-ви) тренировка?   Събота (31-ви) тренировка? EmptyСря 28 Май 2008 - 11:26

Хъм, ако успея да уредя едни други въпроси, бих дошла. За бойна тренировка иде реч, нали? Нямам меч, някой дали би могъл да ми заеме един за тренировката докато си направя мой?
Върнете се в началото Go down
http://ladythistle.wordpress.com
nitnelav
Армаук'Нар



Брой мнения : 28
Сигли : 5

Събота (31-ви) тренировка? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Събота (31-ви) тренировка?   Събота (31-ви) тренировка? EmptyСря 28 Май 2008 - 11:43

Лейди, не е сигурно дали ще има тренировка, но ако има аз ще нося някое излишно оръжие.
Върнете се в началото Go down
Pohjoistuuli
УрукЪ
Pohjoistuuli


Брой мнения : 27
Сигли : 70

Събота (31-ви) тренировка? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Събота (31-ви) тренировка?   Събота (31-ви) тренировка? EmptyСря 28 Май 2008 - 21:48

там съм Усмихнат
Върнете се в началото Go down
http://dreamtemple.hit.bg/tititutu/tititatitututu.html
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Събота (31-ви) тренировка? Empty
ПисанеЗаглавие: Voila!   Събота (31-ви) тренировка? EmptyЧет 29 Май 2008 - 0:37

Върнете се в началото Go down
Pohjoistuuli
УрукЪ
Pohjoistuuli


Брой мнения : 27
Сигли : 70

Събота (31-ви) тренировка? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Събота (31-ви) тренировка?   Събота (31-ви) тренировка? EmptyСъб 31 Май 2008 - 19:01

Много готина тренировка! Не знам за останалите, но аз си прекарах страхотно Усмихнат и куеста беше готин, с роуплей-а на зомбита и гоблини хах :D яко си беше много Усмихнат Смях
Върнете се в началото Go down
http://dreamtemple.hit.bg/tititutu/tititatitututu.html
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Събота (31-ви) тренировка? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Събота (31-ви) тренировка?   Събота (31-ви) тренировка? EmptyСъб 31 Май 2008 - 20:15

Беше страхотно и за мен!!! *въодушевеннн*

Накратко разказвам. Макар да не беше обявено, проведохме един весел миникуест с Герои и Чудовища. Куестът беше ето това (леко украсен в писмения му вид):

Насред страната Н'майн'тси се издигал град и в него - замък. В замъка живеели прочути и все още не докрай алкохолизирани Герои. Те били само шестима, но всите били мускулести пичове (4 ЖТ на торса, 2 на крайник + броните). Един ден до замъка дотичала една хубавичка селянка (Теди) и, обляна в сълзи, им се примолила да спасят селото й от нечестивата сила, която тормозела неговите жители, коне, крави, овце, пуйки и кокошки. Рицарите веднага се отзовали, нахлузили броните си, нарамили оръжията и тръгнали на поход. На един ден път от замъка те навлезли в обитаваното от зла сила гробище и с ужас видяли как мъртвите се надигат, за да ги срещнат в противоестествена схватка. Мъртвите се движели бавно, след всеки удар падали и после се надигали отново до три пъти, а пък и имали лош дъх, но почти без рани воините ги сразили. И тогава се надигнал един от мъртъвците и с продран глас им казал: "Вие ни победихте, смели воини. Съжаляваме, че трябваше да нападаме живите, но бяхме принудени към това от злата магия на Гоблинския крал, чийто лагер е на един ден път надолу по пътя. Отмъстете му." И тъй, Героите пренощували и на другия ден поели към гоблинския лагер. Там видели противните гоблини как варят гадости в мръсния си казан и угодничиски се хилят с пискливите си гласове на тъпите шеги на своя Крал. Без да се колебаят, Героите смело ги атакували. Проклетите му и гадини се отбранявали учудващо свирепо, ама нали били кльощави, пукясвали от първия удар. Макар да понесли още рани, героите победили и отсякли главата на гоблинския Крал, за да я побият на кол пред портите на замъка си - за назидание. Какво било учудването им обаче когато, стигайки замъка, те видяли зли твари в двора му. Напред се изтъпанчил побъркан магьосник и им се разкрещял да се махат, че той бил вече господар тъдява. Той бил наел гоблините и докато героите се сражавали по далечни земи, дошъл със свитата си и завзел замъка. Разярени, героите не го оставили да довърши. Те щурмували крепостта и след дълга и кървава битка си я отвоювали. В сражението паднал прославеният рицар А'Сен Хелскримус, слава, СЛАВА навеки! Винаги ще помним името му. Злото обаче било надвито и доброто възтържествувало. Почти всички заедно отишли в кръчма "Дупката" и три дни яли, пили и се веселили. И аз бях там, по брадата ми тече, в устата ми не влезе Плезене
(шибан Орк, без асоциации :] )
Върнете се в началото Go down
Abraksa
Durblug
Abraksa


Брой мнения : 38
Сигли : 0

Събота (31-ви) тренировка? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Събота (31-ви) тренировка?   Събота (31-ви) тренировка? EmptyНед 1 Юни 2008 - 8:43

Тъй като за без асоциации важи само за Орка (видимо от текста с малките буквички), то аз ще се възползвам от прИмоцията: Брадва

Припомням...
Цитат :
И аз бях там, по брадата ми тече, в устата ми не влезе

Какво е текло по брадата ти и не е влизало в устата ти, а, срам не те е?
Наздраве!


П.П. Снимките от тренировката са много готини и да си призная честно, направо съжалих, дето бях на изпит, а не с вас.
Върнете се в началото Go down
https://uruk.bulgarianforum.net
Sponsored content





Събота (31-ви) тренировка? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Събота (31-ви) тренировка?   Събота (31-ви) тренировка? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Събота (31-ви) тренировка?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
УрукЪ :: Жилищна част :: Сметище-
Идете на: