УрукЪ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Укрепление на кланъ УрукЪ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Герои за ЛАРП-а през август

Go down 
+2
Shagrath
lady Marian
6 posters
АвторСъобщение
lady Marian
Армаук'Нар
lady Marian


Брой мнения : 12
Сигли : 43

Герои за ЛАРП-а през август Empty
ПисанеЗаглавие: Герои за ЛАРП-а през август   Герои за ЛАРП-а през август EmptyПет 18 Юли 2008 - 16:43

Мисля, че не е зле да си споделим историите на героите, с които ще участване на този ЛАРП или поне тази част от историите, които са известни на съкланниците ни.

Ето това,което знаете за моята геориня:
Име: Ария
Възраст: 19
Описание: висока, тъмнокоса, гледа лошо
Раса: полу човек, полу орк.

Идва в клана на 14, попада на сганта случайно, докато бяга от къщи. Не говори за живота си преди, но има лоши чуства към хората, сред които е живяла. В началтоо орките в клана се отнасят към нея с презрение и подозрение заради човешката й кръв, но свирепостта и когатос е бие срещу хора(които ненавижда) й извоюва по-популярна позиция.

Такам, някой друг, да не се налага тепърва да се разбираме кой-кой е на място....
Върнете се в началото Go down
http://ladythistle.wordpress.com
Shagrath
УрукЪ
Shagrath


Брой мнения : 87
Сигли : 124

Герои за ЛАРП-а през август Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои за ЛАРП-а през август   Герои за ЛАРП-а през август EmptyПет 18 Юли 2008 - 19:31

Добре, Лейди, и аз ще напиша своята, само дето не си я спомням много- много.
Ъ, след Войната на Пръстена, оцелелите орки бродят из Арда, презряни,онеправдани, обидени, огорчени. Лека полека се събират в общества (кланове), за да могат да се противопоставят на околния свят гъсто заселен от злобни елфи, алчни джуджета, и гадни хора...
Без спомен за родители, неслужещ на никого, освен на интересите на клана...
Възраст 30, грозен и страшен съм.
Това е в общи линии. А да, име - Шаграт.
Брадва
Върнете се в началото Go down
gadina_prokleta
Армаук'Нар
gadina_prokleta


Брой мнения : 287
Сигли : 272

Герои за ЛАРП-а през август Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои за ЛАРП-а през август   Герои за ЛАРП-а през август EmptyСъб 19 Юли 2008 - 0:31

- Произход, майка и баща
Здрачни елфи от Мраколес - Толуал и Лаурелин.
- Възраст
954.
- Раса
Елф.
- Клан
Урук.
- Описание с 3 думи
Покварен елф воин.
- История до 5 реда
В ранните години на младостта ми съм бил пленен от оркска дружина, докато съм защитавал покрайнините на Гората от набези на зли твари. Бил съм отведен в Кулата и държан като затворник в продължение на няколкостотин години. Всичките ми близки и приятели навярно са мъртви. Приел съм да служа на Окото, за да откупя свободата си, и е започнало да ми харесва.

Бтв знам, че е много... комерс... да се пишеш някакъв мноого дърт елф. Но донякъде ми пасва - изглеждам на по-малко години, отколкото имам изживяни... Моят герой бездруго е прекарал повечето от туй време затворен. И сега - като изтърван :]
Върнете се в началото Go down
nitnelav
Армаук'Нар



Брой мнения : 28
Сигли : 5

Герои за ЛАРП-а през август Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои за ЛАРП-а през август   Герои за ЛАРП-а през август EmptyНед 20 Юли 2008 - 22:44

Вал
- майка и баща (кои са)-Обикновенни войни, махнал се от тях при първа възможност
- Възраст-сравнително млад (най-младият орк в клана)
- Раса-Орк
- Клан-Урук
- Описание :сравнително слаб за орк, безусловно верен на клана
- История до 5 реда: бягал от разярени селяни след като ги обрал и обезчестил дъщерите им. Бягайки от тях среща Ghash която го взима в клана и с помощта на Shagrath го обучават в боя и стрелбата
Върнете се в началото Go down
Ghash
УрукЪ
Ghash


Брой мнения : 58
Сигли : 106

Герои за ЛАРП-а през август Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои за ЛАРП-а през август   Герои за ЛАРП-а през август EmptyПон 21 Юли 2008 - 12:23

- Произход, майка и баща:
Оркски произход. Майка и баща - убити.
- Възраст
Средна оркска (не отдаваме важност толкова на годините)
- Раса
Орк
- Клан
Урук.
- Описание с 3 думи
Шеф на клан
- История до 5 реда
Хората ме ядосаха. Събрах клан и ги ядосах аз тях Смях
Върнете се в началото Go down
Abraksa
Durblug
Abraksa


Брой мнения : 38
Сигли : 0

Герои за ЛАРП-а през август Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои за ЛАРП-а през август   Герои за ЛАРП-а през август EmptyСря 23 Юли 2008 - 15:54

- Произход, майка и баща:
Неизвестни, но определено елфи.
- Възраст:
563.
- Раса:
Елф.
- Клан:
Урук.
- Описание: :samuraj:


- История до 5 реда:

След като орките избили всички елфи, някакъв орк от тях намерил елфско бебе и решил да си го вземе за домашен любимец. Обаче домашният любимец взел в един момент да се държи прекалено много като орк и това било повод да се включи в клана наравно с останалите.
Върнете се в началото Go down
https://uruk.bulgarianforum.net
Sponsored content





Герои за ЛАРП-а през август Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои за ЛАРП-а през август   Герои за ЛАРП-а през август Empty

Върнете се в началото Go down
 
Герои за ЛАРП-а през август
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
УрукЪ :: Жилищна част :: Сметище-
Идете на: