УрукЪ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Укрепление на кланъ УрукЪ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Четвъртък, 26 март

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
nitnelav
Армаук'Нар



Брой мнения : 28
Сигли : 5

Четвъртък, 26 март Empty
ПисанеЗаглавие: Четвъртък, 26 март   Четвъртък, 26 март EmptyВто 24 Мар 2009 - 22:44

понеже никой така и не благоволи да реши къде ще сме, шефката така и не каза тази вечер както се бяхме разбрали...четвъртък ще пия бира в трето полувреме.който иска-да заповяда! място сигурно ще има за всички ви! в случай че ви се намират по-добри предложения-чувствайте се поканени да ги напишете тук и да ги оползотворите(ебати сложната дума, нямам идея дали съм я написал правилно)

лека вечер
Върнете се в началото Go down
Babuger
УрукЪ
Babuger


Брой мнения : 90
Сигли : 115

Четвъртък, 26 март Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртък, 26 март   Четвъртък, 26 март EmptyВто 24 Мар 2009 - 22:45

Добре, хайде и този четвъртак в 3тото! Ще взема музика! Смях
Върнете се в началото Go down
Malkoto_Zlo
Армаук'Нар
Malkoto_Zlo


Брой мнения : 23
Сигли : 0

Четвъртък, 26 март Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртък, 26 март   Четвъртък, 26 март EmptyЧет 26 Мар 2009 - 0:01

Този път и аз ще дойда Смях Като по чудо, че не съм ви виждала от мноого време.Пък и има нов член, който не познавам, а вече е време да се запознаем ^^ Ще се видим утре ^^ :ow:
Върнете се в началото Go down
Malkoto_Zlo
Армаук'Нар
Malkoto_Zlo


Брой мнения : 23
Сигли : 0

Четвъртък, 26 март Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртък, 26 март   Четвъртък, 26 март EmptyЧет 26 Мар 2009 - 22:38

Яка кланова си беше Смях Аз и Орка бием всички по бира! Аре де! Орка - 10 , Аз - 7 Смях Смях Смях
П.П. - Доживях да се запозная с Ари Смях Една дума за него - улигофрен
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Четвъртък, 26 март Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четвъртък, 26 март   Четвъртък, 26 март Empty

Върнете се в началото Go down
 
Четвъртък, 26 март
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
УрукЪ :: Жилищна част :: Сметище-
Идете на: